Хід будівництва

ЗАКЛАДАННЯ НАРІЖНОГО КАМЕНЮ

Сьогодні компанія LEV Development провела урочистості з нагоди зведення нового житлового комплексу FEEL HOUSE. Священнослужитель традиційно освятив цю місцину для подальшого безпроблемного проведення робіт та щоб майбутнім мешканцям було спокійніше тут проживати.

FEEL HOUSE — це житловий комплекс, який наша команда створювала для тих, хто хоче знайти своє місце сили. Малоповерховий проєкт у скандинавському стилі з ексклюзивними дизайнерськими холами та закритою територією. Розташований в локації з унікальною екосистемою та двома озерами для відпочинку. Місце, де народжуються ідеї та витає натхнення.

Обліт ділянки

FEEL HOUSE — це житловий комплекс, який наша команда створювала для тих, хто хоче знайти своє місце сили.

Малоповерховий проєкт у скандинавському стилі з ексклюзивними дизайнерськими холами та закритою територією. Розташований в локації з унікальною екосистемою та двома озерами для відпочинку. Місце, де народжуються ідеї та витає натхнення.

Відкриття відділу продажу

Відкриваємо нову локацію — відділ продажу біля ЖК FEEL HOUSE

Відчуйте себе особливими в новому ЖК бізнес-класу від LEV Development. А щоб з'ясувати всі деталі, що вас цікавлять – завітайте до відділу продажу, який нещодавно відкрився в Сокільниках по вулиці Героїв Крут. Це дуже зручно, бо відділ знаходиться поблизу ЖК FEEL HOUSE

Експерти LEV Development розкажуть про концепцію та доберуть найкраще планування для ваших потреб

І будьте обережні: є висока ймовірність, що ви закохаєтесь і захочете придбати тут квартиру відразу ж після консультації

Будинок збудований на 0%

IV квартал 2021 року

IV квартал 2022 року

Будь в курсі - дізнавайся новини
про FEEL HOUSE першим!

Підпишись на Хід будівництва
у наших спільнотах:

Залишилися питання?

Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зателефонує вам.

Консультація